Vinnare

HT18

Division 1

Äggplanta IF

Division 2

BPC

Division 3

Desm

Division 4

Poseidons Pojkar

Division 5

Äh, ingen stor grej

VT18

Division 1

LiU AIF

Division 2

Äggplanta IF

Division 3

Let me out

Division 4

Squats n Squash

Division 5

DESM

HT17

Division 1

Teknikbyggarna

Division 2

I fetaste laget

Division 3

Road to Elite

Division 4

Lag Stenshult

Division 5

LiU AIF 2

VT17

Division 1

Teknikbyggarna

Division 2

Hybr IS

Division 3

Atero

Division 4

Bikers

Division 5

Squats n Squash

HT16

Division 1

SA-Boys

Division 2

LiU AIF

Division 3

D & D

Division 4

Gr8

Division 5

Vinnarcirkeln

VT16

Division 1

Teknikbyggarna

Division 2

Äggplanta IF

Division 3

BPC

Division 4

Kosackerna

Division 5

Lag Stenshult

HT15

Division 1

SA-Boys

Division 2

Tekniska Verken

Division 3

HybrIS

Division 4

BPC

Division 5

Bikers

VT15

Division 1

Teknikbyggarna

Division 2

Dionysos

Division 3

3 öl

Division 4

Järva Pojkar

Division 5

BPC

Division 6

Medius AB Lag 2

HT14

Division 1

SA Boys

Division 2

Medius AB

Division 3

Dionysos

Division 4

D & D

Division 5

ETQ AB

Division 6

BPC

VT14

Division 1

Norisol

Division 2

The Cutters

Division 3

Tekniska Verken Zücchini

Division 4

Järva Pojkar

Division 5

HYBRIS

HT13

Division 1

TGI

Division 2

Norisol

Division 3

Medius AB

Division 4

FTP

Division 5

Lagnamn

VT13

Division 1

T.G.I

Division 2

Team No Pain No Gain

Division 3

LiÖ

Division 4

Teknikbyggarna

Division 5

Höstkjol

HT12

Division 1

T.G.I

Division 2

I fetaste laget

Division 3

Kaizen

Division 4

D & D

Division 5

Fyllebeslutet

VT12

Division 1

TGI

Division 2

Team No Pain No Gain

Division 3

AJJ

Division 4

Racketgrabba

Division 5

Knatte, Fnatte & Tjatte

HT11

Division 1

SA- Boys

Division 2

GBR-2011

Division 3

Cucurbita Pepo

Division 4

Medius AB

Division 5

Chuck Norris

VT11

Division 1

T.G.I

Division 2

Little Red Corvette

Division 3

Äggplanta

Division 4

Cucurbita Pepo

Division 5

Kaizen

HT10

Division 1

TGI

Division 2

FOI

Division 3

LITTLE RED CORVETTE

Division 4

NORDKOREANERNA

VT10

Division 1

SA -Boys

Division 2

No Name

Division 3

Atero

Division 4

Giggity

HT09

Division 1

SA -Boys

Division 2

Norisol

Division 3

Let me out

Division 4

Äggplanta IF

VT09

Division 1

Die Squashmannschaft

Division 2

Mobilerna

Division 3

Team No Pain No Gain

Division 4

Jocke är död

HT08

Division 1

Die Squashmannschaft

Division 2

T.G.I

Division 3

FOI

Division 4

Team No Pain No Gain

VT08

Division 1

SA Boys

Division 2

Die Squashmannschaft

Division 3

Sportmalmen

Division 4

T.G.I