Division 8 VT-21/Uppskjutna matcher överst

DatumHemma Borta   Game
ons 21 aprHere for the beer-Dynamo SMETx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 21 aprRaclette-Rackmattx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 21 aprHörngrävarna IF-Södra Ekkällan SKx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 27 aprHörngrävarna IF-Dynamo SMETx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 27 aprRaclette-Södra Ekkällan SKx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 27 aprHere for the beer-Rackmattx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 03 majRaclette-Here for the beerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 03 majRackmatt-Hörngrävarna IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 03 majSödra Ekkällan SK-Dynamo SMETx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 06 majHere for the beer-Hörngrävarna IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
sön 09 majRaclette-Dynamo SMETx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
sön 09 majRackmatt-Södra Ekkällan SKx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 12 majRaclette-Hörngrävarna IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 12 majRackmatt-Dynamo SMETx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 12 majSödra Ekkällan SK-Here for the beerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 17 majSödra Ekkällan SK-Rackmattx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 17 majHörngrävarna IF-Here for the beerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 19 majRackmatt-Raclettex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 19 majSödra Ekkällan SK-Hörngrävarna IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 19 majDynamo SMET-Here for the beerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 25 majSödra Ekkällan SK-Raclettex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 25 majDynamo SMET-Hörngrävarna IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 25 majRackmatt-Here for the beerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 27 majHörngrävarna IF-Rackmattx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 27 majHere for the beer-Raclettex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 27 majDynamo SMET-Södra Ekkällan SKx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 31 majHörngrävarna IF-Raclettex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 31 majDynamo SMET-Rackmattx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 31 majHere for the beer-Södra Ekkällan SKx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 31 majDynamo SMET-Raclettex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)

Kontaktinformation

Rackmatt

 

LAGMEDLEMMAR

 

Zacharias Sälle (lagledare)

0762-380421
zacharias.salle@gmail.com

Albin Croné

0707-597229
Albincrone@hotmail.com

Hörngrävarna IF

 

LAGMEDLEMMAR

 

Alexander Lilliehöök (lagledare)

0735-019904
alempe9@hotmail.com

Gustaf Lönnkvist

0760-646944
guslo091@student.liu.se

Oliver Torstensson

0707-982504

olito362@student.liu.se

Oskar Stedt

0739-626311

oskst158@student.liu.se

Måns Olander

0708-661379

manol318@student.liu.se

Södra Ekkällan SK

 

LAGMEDLEMMAR

Hampus Elinder (lagledare)

0725-434565
hampus.elinder@gmail.com

Tim Lundgren

0708-110714
timlundgren94@gmail.com

Raclette

 

LAGMEDLEMMAR

Mårten Wiktor (lagledare)

0702-858721
marten.wiktor@gmail.com

Maxime Bonneau

0737-239345
maxime.bonneau.co@hotmail.fr

Björn Algers

0735-713666
Framespin@gmail.com