Division 3 HT-20/Uppskjutna matcher överst

DatumHemmalag Bortalag   Game
ti 15 sepMinus Bullen-Äh, ingen stor grej2-2(2-0, 0-2, 0-2, 2-0)
ti 15 sepAtero-Los Kaptenos de Squashos1-3(1-2, 2-0, 0-2, 0-2)
on 23 sepMinus Bullen-Aterox-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
on 23 sepÄh, ingen stor grej-Los Kaptenos de Squashosx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 1 oktMinus Bullen-Los Kaptenos de Squashosx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 1 oktÄh, ingen stor grej-Aterox-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 6 oktÄh, ingen stor grej-Minus Bullenx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 6 oktLos Kaptenos de Squashos-Aterox-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
må 12 oktAtero-Minus Bullenx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
må 12 oktLos Kaptenos de Squashos-Äh, ingen stor grejx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 20 oktLos Kaptenos de Squashos-Minus Bullenx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 20 oktAtero-Äh, ingen stor grejx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)

Kontaktinformation

Los Kaptenos de Squashos

 

LAGMEDLEMMAR

 

Eskil Rehme (lagledare)

073 3007965
eskil.rehme@implema.se

Harald Graf Morin

070 7349337
haraldgm91@gmail.com

Kristian Ericsson

0706-438923
ericsson_kristian@hotmail.com

ÄH, INGEN STOR GREJ

 

LAGMEDLEMMAR

 

Viktor Lindström (lagledare)

070 7701998
viktormagnuslennart@outlook.com

Philip Holm

072 381-16005
philip.2.holm@gmail.com

Elias Schedvin

0761-964925
elias.schedin@gmail.com

ATERO

 

LAGMEDLEMMAR

 

Klaus Tindholm

070 989-00 54
klaus.tindholm@atero.se

Tor Fridell

070 886-1414
tor.fridell@liu.se

Niclas Wahllöf

013-154842
niclas@polego.se

Terence Rogers

070-2452037
bt7332@gmail.com

Minus Bullen

 

LAGMEDLEMMAR

 

Eric Westas

0703-173900
eric.westas@gmail.com

Johnny Ly

0768-568922
lunganly@hotmail.com

Fredrik Dungee

0766-226878
fredrik@7thavenue.se