Division 3 VT-21/Uppskjutna matcher överst

DatumHemma Borta   Game
tis 20 aprÄh, ingen stor grej-D&Dx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 20 aprAtero-Cherry Piex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 29 aprÄh, ingen stor grej-Cherry Piex-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 29 aprD&D-Aterox-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 04 majCherry Pie-Aterox-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 04 majD&D-Äh, ingen stor grejx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 11 majAtero-Äh, ingen stor grejx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 11 majCherry Pie-D&Dx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 18 majAtero-D&Dx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tis 18 majCherry Pie-Äh, ingen stor grejx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 27 majAtero-Äh, ingen stor grejx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
tor 27 majCherry Pie-D&Dx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)

Kontaktinformation

Los Kaptenos de Squashos

 

LAGMEDLEMMAR

 

Eskil Rehme (lagledare)

073 3007965
eskil.rehme@implema.se

Harald Graf Morin

070 7349337
haraldgm91@gmail.com

Kristian Ericsson

0706-438923
ericsson_kristian@hotmail.com

ÄH, INGEN STOR GREJ

 

LAGMEDLEMMAR

 

Viktor Lindström (lagledare)

0707-701998
viktormagnuslennart@outlook.com

Philip Holm

0723-816005
philip.2.holm@gmail.com

D&D

 

LAGMEDLEMMAR

Peter Dickman

073 418-30 70
peter.dickman@saabgroup.com

Christer Lindell

073 418-1383
christer.lindell@saabgroup.com

Mats Hultin

073 418-4018
mats.hultin@saabgroup.com

Jörgen Johansson

073 418-3875
jorgen.x.johansson@saabgroup.com

Anders Bredberg

0734-183786
anders.bredberg@saabgroup.com

Lag Stenshult

 

LAGMEDLEMMAR

Peter Steneteg (lagledare)

070 324-01 03
peter.steneteg@gmail.com

Jakob Steneteg

073 059-6280
jakob.steneteg@gmail.com