Division 2 VT-20 (uppskjutna överst)

DatumHemmalag Bortalag   GameBana nr.
uppskj.Dream Team-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Team K&H-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.I fetaste laget-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.I fetaste laget-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Tingstads Giganter-Lag Stenshultx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Squats n' Squash-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Tingstads Giganter-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
tis 04 febI fetaste laget-Dream Team3-1(2-0, 0-2, 2-1, 2-0)Bana 1
tis 04 febLag Stenshult-Team K&H3-1(0-2, 2-0, 2-1, 2-0)Bana 3
tor 13 febTingstads Giganter-Team K&H2-2(0-2, 2-0, 2-0, 0-2)Bana 5
mån 24 febI fetaste laget-Lag Stenshult3-1(2-0, 1-2, 2-1, 2-0)Bana 1
mån 24 febDream Team-Tingstads Giganter2-2(0-2, 2-0, 0-2, 2-0)Bana 2
tor 27 febLag Stenshult-Dream Team0-4(0-2, 0-2, 0-2, 0-2)Bana 6
tor 27 febTingstads Giganter-Squats n' Squash2-2(2-1, 1-2, 0-2, 2-0)Bana 2
mån 2 marsSquats n' Squash-Team K&H2-2(1-2, 2-0, 2-0, 1-2)Bana 6
tis 03 marDream Team-Squats n' Squash3-1(2-0, 0-2, 2-1, 2-0)Bana 5
mån 09 marI fetaste laget-Squats n' Squash2-2(2-1, 2-0, 0-2, 0-2)Bana 4
tor 12 marSquats n' Squash-Lag Stenshult2-2(1-2, 2-0, 0-2, 2-1)Bana 3
mån 23 marDream Team-I fetaste laget0-4(1-2, 0-2, 0-2, 0-2)Bana 4
mån 23 marTeam K&H-Lag Stenshult2-2(0-2, 2-0, 0-2, 2-0)Bana 6
tis 31 marSquats n' Squash-I fetaste laget2-2(2-1, 0-2, 2-1, 1-2)Bana 4
tor 02 aprDream Team-Lag Stenshult2-2(2-1, 0-2, 2-0, 1-2)Bana 6
tor 09 aprLag Stenshult-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tor 09 aprTeam K&H-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
mån 20 aprTeam K&H-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 20 aprSquats n' Squash-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 20 aprLag Stenshult-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
tis 28 aprTingstads Giganter-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tis 28 aprTeam K&H-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tis 28 aprLag Stenshult-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6

Kontaktinformation

DREAM TEAM

 

LAGMEDLEMMAR

 

Leif Johansson (lagledare)

070 546-13 53
leif@betongfrakt.se

Pelle Lindholm

070 830-1320
per@lindholms.com

Johan Jarskog

073 699-9492
johan.jarskog@ejkomplettmail.xx

LAG STENSHULT

 

LAGMEDLEMMAR

 

Peter Steneteg (lagledare)

070 324-01 03
peter.steneteg@gmail.com

Jakob Steneteg

073 059-6280
jakob.steneteg@gmail.com

Team K&H (ex.Norisol)

 

Lagmedlemmar:

Johan Bind (lagledare)

070 314-07 09
johan.bind@telia.com

Tomas Jonson

0762-378690
tomas.jonzon@spray.se

Adam Nordenjack

0702-777873
adam_nordenjack@hotmail.com

Iannis Magounakis

0729-695419
iannismag@gmail.com

SQUATS N’ SQUASH

 

LAGMEDLEMMAR

 

Jesper Karlsson (lagledare)

070 589-84 93
ejesperkarlsson@gmail.com

Erik Häger

0723-657585
erik_hager@hotmail.com

Tingstads Giganter

 

LAGMEDLEMMAR

 

Eric Westas

0703-173900
eric.westas@gmail.com

Johnny Ly

0768-568922
lunganly@hotmail.com

Bulent Ruya

0700-072020
bulent.ruya@tingstads.se

I fetaste laget

 

LAGMEDLEMMAR

 

Torbjörn Gunnarsson

0706-949444
torgu58@gmail.com

Kristian Karlsson

0768-652230
krika781@gmail.com

Håkan Nyberg

0705-837911
hakan.nyberg@emerson.com

Ulf Granberg

0708-138905
ulf.granberg@me.com