Division 2

tis 04 febI fetaste laget-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 1
tis 04 febTingstads Giganter-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
tis 04 febLag Stenshult-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
tor 13 febI fetaste laget-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tor 13 febTingstads Giganter-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tor 13 febLag Stenshult-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
mån 24 febI fetaste laget-Lag Stenshultx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 1
mån 24 febDream Team-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
mån 24 febSquats n' Squash-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
tis 03 marI fetaste laget-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tis 03 marDream Team-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tis 03 marTingstads Giganter-Lag Stenshultx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
tor 12 marI fetaste laget-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 1
tor 12 marDream Team-Team K&Hx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
tor 12 marSquats n' Squash-Lag Stenshultx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 23 marDream Team-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 23 marSquats n' Squash-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 23 marTeam K&H-Lag Stenshultx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
tis 31 marSquats n' Squash-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tis 31 marTeam K&H-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tis 31 marDream Team-Lag Stenshultx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
tor 09 aprLag Stenshult-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tor 09 aprTingstads Giganter-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tor 09 aprTeam K&H-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
mån 20 aprTeam K&H-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 20 aprSquats n' Squash-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 20 aprLag Stenshult-Tingstads Giganterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6
tis 28 aprTingstads Giganter-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tis 28 aprTeam K&H-Dream Teamx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tis 28 aprLag Stenshult-Squats n' Squashx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6

Kontaktinformation

DREAM TEAM

 

LAGMEDLEMMAR

 

Leif Johansson (lagledare)

070 546-13 53
leif@betongfrakt.se

Pelle Lindholm

070 830-1320
per@lindholms.com

Johan Jarskog

073 699-9492
johan.jarskog@ejkomplettmail.xx

LAG STENSHULT

 

LAGMEDLEMMAR

 

Peter Steneteg (lagledare)

070 324-01 03
peter.steneteg@gmail.com

Jakob Steneteg

073 059-6280
jakob.steneteg@gmail.com

Team K&H (ex.Norisol)

 

Lagmedlemmar:

Johan Bind (lagledare)

070 314-07 09
johan.bind@telia.com

Tomas Jonson

0762-378690
tomas.jonzon@spray.se

Adam Nordenjack

0702-777873
adam_nordenjack@hotmail.com

Iannis Magounakis

0729-695419
iannismag@gmail.com

SQUATS N’ SQUASH

 

LAGMEDLEMMAR

 

Jesper Karlsson (lagledare)

070 589-84 93
ejesperkarlsson@gmail.com

Erik Häger

0723-657585
erik_hager@hotmail.com

Tingstads Giganter

 

LAGMEDLEMMAR

 

Eric Westas

0703-173900
eric.westas@gmail.com

Johnny Ly

0768-568922
lunganly@hotmail.com

Bulent Ruya

0700-072020
bulent.ruya@tingstads.se