Division 1 HT-20/Uppskjutna matcher överst

DatumHemmalag Bortalag   Game
UPPSKJ.(må 14 sep)Äggplanta IF-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
må 14 sepI fetaste laget-ExLiU2-2(2-0, 0-2, 2-0, 0-2)
to 24 sepJädermeister-ExLiUx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 24 sepBPC-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 24 sepTeknikbyggarna-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 29 sepJädermeister-BPCx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 1 oktExLiU-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 1 oktBPC-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 1 oktJädermeister-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
on 7 oktI fetaste laget-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
on 7 oktExLiU-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 8 oktBPC-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 13 oktJädermeister-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ti 13 oktBPC-ExLiUx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 15 oktÄggplanta IF-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
on 21 oktJädermeister-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 22 oktI fetaste laget-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 22 oktBPC-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 29 oktJädermeister-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 29 oktI fetaste laget-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
to 29 oktExLiU-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)

Kontaktinformation

Äggplanta IF

 

Lagmedlemmar:

Fredrik Bennet

Tel: 070-0431112

E-mail: fredrik@fredrikbennet.net

Bengt Hellman

Tel: 0701-400195

E-mail: hellman.bengt@gmail.com

Erik Bergman

Tel: 0739-432066

E-mail: erikdbergman@gmail.com

ExLiU

 

Lagmedlemmar:

Arnaud Le Febvrier (lagledare)

Tel: 070 089-5808

E-mail: arnaud.lefebvrier@gmail.com

Amaru Ubillus

Tel: 073 808-36 67

E-mail: amaru_ubillus@hotmail.com

Gösta Huldt

Tel: 070 829-6760

E-mail: ghuldt@gmail.com

Jädermeister

 

LAGMEDLEMMAR

 

Marcus Jäderbrink

073 3912984
marcus.jaderbrink@gmail.com

Mats Jäderbrink

073 3912984
mats.jaderbrink@gmail.com

BPC

 

LAGMEDLEMMAR

 

Petter Johansson

070 455-94 47
petter.johansson.1990@gmail.com

Samuel Johansson

073 317-2951
squash@samueljohansson.se

Frithiof Djerf

0736-564524
frithiof.djerf@icloud.com

I fetaste laget

 

LAGMEDLEMMAR

 

Torbjörn Gunnarsson

0706-949444
torgu58@gmail.com

Kristian Karlsson

0768-652230
krika781@gmail.com

Håkan Nyberg

0705-837911
hakan.nyberg@emerson.com

Ulf Granberg

0708-138905
ulf.granberg@me.com

TEKNIKBYGGARNA

 

LAGMEDLEMMAR

 

Anders Hedliden

070 778-84 96
anders.hedliden@teknikbyggarna.se

Richard Ekenger

072 575-2295
richardekenger@hotmail.com

Martin Pettersson

070 517-6439
martin.gk.pettersson@gmail.com

Ulfåsa möbler

 

LAGMEDLEMMAR

 

Niclas Edvardsson (lagledare)

0706-800631
nicke.edvard@outlook.com

Calle Hogstadius

0709-518383
biskopsberga.herrgard@gmail.com

Stefan Ekberg

0705-121045
harej@lämnatmail