Division 1 VT-21/Uppskjutna matcher överst

DatumHemma Borta   Game
mån 19 aprTy4Tutorial-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 21 aprTeknikbyggarna-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
sön 25 aprTy4Tutorial-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 28 aprTy4Tutorial-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 28 aprJädermeister-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 03 majTeknikbyggarna-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 05 majJädermeister-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 05 majUlfåsa Möbler-Ty4Tutorialx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 12 majJädermeister-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 12 majI fetaste laget-Ulfåsa Möblerx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
sön 16 majTy4Tutorial-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 17 majI fetaste laget-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 19 majUlfåsa Möbler-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 19 majJädermeister-Ty4Tutorialx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
mån 24 majTeknikbyggarna-Ty4Tutorialx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 26 majI fetaste laget-Ty4Tutorialx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 26 majUlfåsa Möbler-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
sön 30 majTeknikbyggarna-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 02 junUlfåsa Möbler-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)
ons 02 junI fetaste laget-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)

Kontaktinformation

Äggplanta IF

 

Lagmedlemmar:

Fredrik Bennet

Tel: 070-0431112

E-mail: fredrik@fredrikbennet.net

Bengt Hellman

Tel: 0701-400195

E-mail: hellman.bengt@gmail.com

Erik Bergman

Tel: 0739-432066

E-mail: erikdbergman@gmail.com

Ty4Tutorial

 

Lagmedlemmar:

 

Adrian Laweby (lagledare)

0723-244412
adrian.laweby@gmail.com

Hampus Lundberg

0766-148280
hampus.lundberg@gmail.com

Jädermeister

 

LAGMEDLEMMAR

 

Marcus Jäderbrink

073 3912984
marcus.jaderbrink@gmail.com

Mats Jäderbrink

073 3912984
mats.jaderbrink@gmail.com

BPC

 

LAGMEDLEMMAR

 

Petter Johansson

070 455-94 47
petter.johansson.1990@gmail.com

Samuel Johansson

073 317-2951
squash@samueljohansson.se

Frithiof Djerf

0736-564524
frithiof.djerf@icloud.com

I fetaste laget

 

LAGMEDLEMMAR

 

Torbjörn Gunnarsson

0706-949444
torgu58@gmail.com

Kristian Karlsson

0768-652230
krika781@gmail.com

Håkan Nyberg

0705-837911
hakan.nyberg@emerson.com

Ulf Granberg

0708-138905
ulf.granberg@me.com

TEKNIKBYGGARNA

 

LAGMEDLEMMAR

 

Anders Hedliden

070 778-84 96
anders.hedliden@teknikbyggarna.se

Richard Ekenger

072 575-2295
richardekenger@hotmail.com

Martin Pettersson

070 517-6439
martin.gk.pettersson@gmail.com

Ulfåsa möbler

 

LAGMEDLEMMAR

 

Niclas Edvardsson (lagledare)

0706-800631
nicke.edvard@outlook.com

Calle Hogstadius

0709-518383
biskopsberga.herrgard@gmail.com

Stefan Ekberg

0705-121045
harej@lämnatmail