Division 1 VT-20 (uppskjutna överst)

DatumHemmalag Bortalag   GameBana nr.
uppskj.Teknikbyggarna-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Teknikbyggarna-BPCx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Teknikbyggarna-Let me outx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.LiU AIF Herr 1-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
uppskj.Let me out-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana
mån 03 febLiU AIF Herr 1-Teknikbyggarna0-4(0-0, 0-2, 0-2, 0-2)Bana 2
mån 03 febÄggplanta IF-BPC0-4(0-2, 1-2, 0-2, 1-2)Bana 3
tis 11 febÄggplanta IF-Let me out4-0(2-0, 2-0, 2-1, 2-0)Bana 4
mån 17 febLiU AIF Herr 1-BPC2-2(0-2, 2-0, 2-0, 0-2)Bana 3
tor 20 febBPC-Let me out4-0(2-0, 2-1, 2-0, 2-0)Bana 6
tor 27 febLiU AIF Herr 1-Let me out3-1(2-0, 2-1, 0-2, 2-0)Bana 1
mån 02 marÄggplanta IF-Jädermeister3-1(2-1, 2-0, 1-2, 2-1)Bana 3
tis 10 marBPC-Jädermeister3-1(0-2, 2-0, 2-0, 2-0)Bana 6
tor 19 marTeknikbyggarna-LiU AIF Herr 12-2(2-0, 1-2, 2-0, 0-2)Bana 4
tor 19 marBPC-Äggplanta IF4-0(2-0, 2-1, 2-0, 2-0)Bana 5
tor 19 marLet me out-Jädermeister0-4(0-2, 0-2, 0-2, 0-2)Bana 6
mån 23 marLiU AIF Herr 1-Jädermeister0-4(0-2, 0-2, 0-2, 1-2)Bana 3
ons 25 marJädermeister-Let me out4-0(2-0, 2-0, 2-0, 2-0)Bana 1
mån 30 marBPC-LiU AIF Herr 13-1(2-0, 0-2, 2-0, 2-1)Bana 1
mån 06 aprTeknikbyggarna-Jädermeister2-2(1-2, 2-0, 2-0, 0-2)Bana 5
tis 07 aprJädermeister-LiU AIF Herr 13-1(0-2, 2-0, 2-0, 2-0)Bana 4
tis 07 aprÄggplanta IF-Teknikbyggarna1-3(0-2, 0-2, 2-1, 0-2)Bana 5
tis 07 aprLet me out-BPC0-4(0-2, 0-2, 1-2, 0-2)Bana 6
tor 16 aprLet me out-LiU AIF Herr 1x-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 1
tor 16 aprBPC-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
tor 16 aprJädermeister-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
tis 21 aprJädermeister-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 27 aprÄggplanta IF-LiU AIF Herr 1x-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 27 aprLet me out-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 27 aprJädermeister-BPCx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 6

Kontaktinformation

Äggplanta IF

 

Lagmedlemmar:

Fredrik Bennet

Tel: 070-0431112

E-mail: fredrik@fredrikbennet.net

Bengt Hellman

Tel: 0701-400195

E-mail: hellman.bengt@gmail.com

Daniel Lönnqvist

Tel: 070 672-7439

E-mail: daniel.lonnqvist03@gmail.com

LiU AIF Herr 1

 

Lagmedlemmar:

Amaru Ubillus (lagledare)

Tel: 073 808-36 67

E-mail: amaru_ubillus@hotmail.com

Arnaud Le Febvrier

Tel: 070 089-5808

E-mail: arnaud.lefebvrier@gmail.com

Gösta Huldt

Tel: 070 829-6760

E-mail: ghuldt@gmail.com

Hugo Wärner

070 678-4105

hugo.oskar.warner@gmail.com

Jädermeister

 

LAGMEDLEMMAR

 

Marcus Jäderbrink

073 3912984
marcus.jaderbrink@gmail.com

Mats Jäderbrink

073 3912984
mats.jaderbrink@gmail.com

BPC

 

LAGMEDLEMMAR

 

Petter Johansson

070 455-94 47
petter.johansson.1990@gmail.com

Samuel Johansson

073 317-2951
squash@samueljohansson.se

Frithiof Djerf

0736-564524
frithiof.djerf@icloud.com

LET ME OUT

 

LAGMEDLEMMAR

 

Tomas Seve’n

076 032-27 09
tomas.seven@gmail.com

David Rose’n

073 958-4741
davro399@gmail.com

Magnus Svensson

070 696-3617
mag2svensson@gmail.com

Anurak Eek

072 163-2691
anusaw@hotmail.com

TEKNIKBYGGARNA

 

LAGMEDLEMMAR

 

Anders Hedliden

070 778-84 96
anders.hedliden@teknikbyggarna.se

Richard Ekenger

072 575-2295
richardekenger@hotmail.com

Martin Pettersson

070 517-6439
martin.gk.pettersson@gmail.com