Division 1

tis 24 sepTeknikbyggarna-Äggplanta IF2-2(2-1, 2-1, 0-2, 0-2)Bana 2
tis 24 sepSA-Boys-BPC1-3(1-2, 0-2, 0-2, 0-2)Bana 3
tis 24 sepI fetaste laget-Jädermeister1-3(0-2, 1-2, 0-2, 2-1)Bana 4
tis 01 oktTeknikbyggarna-BPC4-0(2-0, 2-1, 2-0, 2-1)Bana 2
uppskj.Äggplanta IF-SA-Boysx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
tis 01 oktJädermeister-LiU AIF Herr 10-4(0-2, 1-2, 0-2, 0-2)Bana 4
uppskj.BPC-LiU AIF Herr 1x-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
mån 07 oktÄggplanta IF-I fetaste laget4-0(2-0, 2-0, 2-0, 2-0)Bana 3
mån 07 oktTeknikbyggarna-Jädermeister4-0(2-0, 2-0, 2-1, 2-1)Bana 4
ons 09 oktI fetaste laget-SA-Boys0-4(0-2, 0-2, 0-2, 0-2)Bana 2
ons 09 oktJädermeister-BPC1-3(0-2, 2-1, 1-2, 0-2)Bana 5
tis 15 oktSA-Boys-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
tis 15 oktBPC-I fetaste laget4-0(2-0, 2-0, 2-1, 2-0)Bana 4
tis 15 oktÄggplanta IF-LiU AIF Herr 12-2(2-1, 2-1, 0-2, 1-2)Bana 5
mån 21 oktTeknikbyggarna-SA-Boysx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
mån 21 oktÄggplanta IF-BPCx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 21 oktI fetaste laget-LiU AIF Herr 1x-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 28 oktTeknikbyggarna-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 28 oktSA-Boys-LiU AIF Herr 1x-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 28 oktÄggplanta IF-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tis 29 oktBPC-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
ons 30 oktTeknikbyggarna-LiU AIF Herr 1x-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
ons 30 oktSA-Boys-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 04 novBPC-SA-Boysx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
mån 04 novJädermeister-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 04 novÄggplanta IF-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
ons 06 novLiU AIF Herr 1-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 11 novBPC-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
mån 11 novSA-Boys-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 11 novLiU AIF Herr 1-Jädermeisterx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
ons 13 novJädermeister-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
ons 13 novI fetaste laget-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
ons 13 novLiU AIF Herr 1-BPCx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
mån 18 novJädermeister-SA-Boysx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
tis 19 novI fetaste laget-BPCx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
ons 20 novLiU AIF Herr 1-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 5
mån 25 novLiU AIF Herr 1-I fetaste lagetx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
mån 25 novSA-Boys-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
mån 25 novBPC-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4
tis 03 decJädermeister-Äggplanta IFx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 2
tis 03 decLiU AIF Herr 1-SA-Boysx-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 3
tis 03 decI fetaste laget-Teknikbyggarnax-x(x-x, x-x, x-x, x-x)Bana 4

Kontaktinformation

Äggplanta IF

 

Lagmedlemmar:

Fredrik Bennet

Tel: 070-0431112

E-mail: fredrik@fredrikbennet.net

Bengt Hellman

Tel: 0701-400195

E-mail: hellman.bengt@gmail.com

Johan Nyberg

Tel: 0735-085486

E-mail: joh.nyberg@gmail.com

LiU AIF Herr 1

 

Lagmedlemmar:

Robert Falck (lagledare)

Tel: 0703-391903

E-mail: falck.entertainment@gmail.com

David Lagergren

Tel: 076-117 50 50

E-mail: david.lagergren@telia.com

Oskar Qvist

Tel: +49 176 28302410

E-mail: oskarqvist@gmail.com

Jädermeister

 

LAGMEDLEMMAR

 

Marcus Jäderbrink

073 3912984
marcus.jaderbrink@gmail.com

Mats Jäderbrink

073 3912984
mats.jaderbrink@gmail.com

SA BOYS

 

LAGMEDLEMMAR

 

Mikael Johansson

070 772-88 36
mikael.johansson@sa-interior.se

Magnus Westerholm

0764-957880
magnus.westerholm@gmail.com

Johan Sonesson

070 419-2047

johan.sonesson@cambio.se

Johan Steen

070 062-6769
nilsjohansteen@hotmail.com

BPC

 

LAGMEDLEMMAR

 

Petter Johansson

070 455-94 47
petter.johansson.1990@gmail.com

Samuel Johansson

073 317-2951
squash@samueljohansson.se

Frithiof Djerf

0736-564524
frithiof.djerf@icloud.com

I FETASTE LAGET

 

LAGMEDLEMMAR

 

Torbjörn Gunnarsson

070 694-94 44
torgu58@gmail.com

Kristian Karlsson

076 865-2230
krika781@gmail.com

Håkan Nyberg

070 583-7911
hakan.nyberg@emerson.com

Ulf Granberg

070 813-8905
ulf.granberg@me.com

TEKNIKBYGGARNA

 

LAGMEDLEMMAR

 

Anders Hedliden

070 778-84 96
anders.hedliden@teknikbyggarna.se

Richard Ekenger

072 575-2295
richardekenger@hotmail.com

Martin Pettersson

070 517-6439
martin.gk.pettersson@gmail.com